Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0