Series
Ratings
59- TruthRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Saranghaeseo GeuraeRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- IslandRated ★ 3.0