Movies
Ratings
480
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 1.0
The FabelmansRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5