Movies
Ratings
291
The OutlawsRated ★ 4.0
Before We GoRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0