Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Güle-GüleRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Love DocuRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0