Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0