Movies
Ratings
1137
Richard JewellRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5