Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
King of ThornRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0