Movies
Ratings
318
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
One ChanceRated ★ 3.5