Movies
Ratings
135
SpyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0