Movies
Ratings
96
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5