Movies
Ratings
423
EnemyRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Outlaws and AngelsRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Belle de JourRated ★ 2.5
Every Jack has a JillRated ★ 2.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Escobar: Paradise LostRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Z for ZachariahRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
LooperRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0