Movies
Ratings
100
HeatRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
The StingRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0