Movies
Ratings
475
RashomonRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5- AirPods 4: SomedayRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5