Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HeatRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Other Way AroundRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5