Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0