Series
Ratings
71
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Fresh off the SeaRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Link: Eat, Love, KillRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
True to LoveRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0