Movies
Ratings
760
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
StardustRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5