Movies
Ratings
1414
TenetRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
xXxRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5