Titles you rated
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
ElleRated ★ 3.0
General CommanderRated ★ 4.5
Bad SamaritanRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Dark ValleyRated ★ 3.5
Rusty BladeRated ★ 4.5
Kill CommandRated ★ 4.0
The HunterRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 2.0
Fort ApacheRated ★ 3.5
DiabloRated ★ 5.0- The StolenRated ★ 4.5
Apache JunctionRated ★ 5.0- Camel Rider 3: Biography of Bowing SoulRated ★ 4.0
Daughter of the WolfRated ★ 4.5
The Hunter's PrayerRated ★ 5.0
Java HeatRated ★ 4.5
Panfilov's 28 MenRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 5.0