Movies
Ratings
34
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0