Titles you rated
The HimalayasRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0