Movies
Ratings
382
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
BecomingRated ★ 4.0
SweetheartRated ★ 5.0
The Blue TrailRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
Phantoms of JulyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
FAQRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
PhotocopyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
EephusRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5