Titles you rated
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
The Good CopRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 2.5