Movies
Ratings
18
Real SteelRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0