Series
Ratings
45- QueenRated ★ 5.0
Rules of LoveRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0- RNARated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
TripleRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0