Movies
Ratings
484
Inside OutRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Elephant SongRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 1.0
Fatal FrameRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
The Black DahliaRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0