Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
Tokyo GirlRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 0.5
After YangRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0