Movies
Ratings
286
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0