Movies
Ratings
646
Don't Look UpRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.5
Save RalphRated ★ 5.0
Two Cars, One NightRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0