Series
Ratings
28
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Tiny House NationRated ★ 4.5
Nailed It! Holiday!Rated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 4.0