Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0