Movies
Ratings
366
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
BernieRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 3.5
The Trip to ItalyRated ★ 3.0
Basilicata coast to coastRated ★ 4.0
Beware of Mr. BakerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5