Titles you rated
PonyoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilya 4-everRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
MaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 1.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0