Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5