Titles you rated
Cain and AbelRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
RememberRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0- Almost HumanRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5
SignRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0