Movies
Ratings
173
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0- Blanket WearerRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0