Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5