Series
Ratings
33
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0