Movies
Ratings
637
Meteor StormRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Inspector GadgetRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.5
PredatorRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
JessabelleRated ★ 1.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 1.0
HuskRated ★ 2.0
Sx_TapeRated ★ 1.0
HaunterRated ★ 0.5
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 2.0
The Grudge 3Rated ★ 2.0
The PossessionRated ★ 2.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 2.5
Apollo 18Rated ★ 2.5