Movies
Ratings
106
Monsters UniversityRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
HancockRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
V for VendettaRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0