Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0