Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
District B13Rated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0