Series
Ratings
233
Evil GeniusRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Hello Jadoo SP: Jadoo's DiaryRated ★ 3.0
- KkangsooniRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0