Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Yakiniku DragonRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- The Floating CastleRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Into the WhiteRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5