Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 3.0
- Ranma 1/2Rated ★ 2.5
- Code Blue SpecialRated ★ 2.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- Sh15uyaRated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- SmileRated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 2.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5