Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0