Movies
Ratings
26
The Divine FuryRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0