Movies
Ratings
444
WhiplashRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5