Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0- A Shop for Killers Season 2Rated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 0.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0